fbpx

Banesë 50m² me QIRA në Ulpianë

 • €300
afër “Fontanës”, Ulpianë, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Banesë 50m² me QIRA në Ulpianë

afër “Fontanës”, Ulpianë, Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Përshkrimi

Banesa gjendet në Ulpianë afër “Fontanës” në katin e 2-të. Banesa është tërësisht e renovuar, e mobiluar me mobilje moderne dhe posedon ngrohje qëndrore me termokos. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Depo
|1 Banjo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më March 19, 2021 at 1:39 pm
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa afër “Fontanës”
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Ulpianë
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate