fbpx

Banesë 167m² me qira te Mati 1 – Rruga B – Prishtine

 • €700
, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 167

Banesë 167m² me qira te Mati 1 – Rruga B – Prishtine

, Mati 1, Prishtinë
 • €700

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 167

Përshkrimi

Banesa gjendet te Mati 1 mbrapa Rrugës B, në objektin e ndërtuar nga “Mark-ing”. Banesa ndodhet në katin e 1-rë, është tërësisht e mobiluar, posedon ngrohje qëndrore me rrymë, ashensorë funksional dhe ndriçim të lartë natyral. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë për banim me çasje të shpejtë në Qendër.

*Në çmim përfshihet garazha me depo.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes (njëra me banjo)
|2 Banjo
|2 Ballkona (çdo dhomë ka çasje në ballkon)
|1 Garazhë me depo

Detajet

Përditsuar më November 13, 2020 at 4:05 pm
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 167 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate