fbpx

Banesë 164m² me QIRA në Pejton

 • €1,100
, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 164

Banesë 164m² me QIRA në Pejton

, , Prishtinë
 • €1,100

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 164

Përshkrimi

Banesa gjendet në Pejton në katin e 1-rë. Banesa është e renovuar, posedon sistemin e ngrohjes qëndrore me rrymë. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe ka çasje të shpejtë në Qendër.
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon me kuzhinë
3 Dhoma të fjejtes
2 Depo
2 Banjo
1 Ballkon
1 Garazhë

Detajet

Përditsuar më February 26, 2021 at 2:56 pm
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 164 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate