fbpx

Banesë 130m2 me QIRA në Dardani

 • €500
, Dardania, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 130

Banesë 130m2 me QIRA në Dardani

, Dardania, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 130

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dardani përball qendrës tregtare Dardha dhe ndodhet në katin e 2-të, posedon ngrohje qëndrore me termokos. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë dhe të përshtatshëm për per veprimtari te ndryshme biznesi.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon
1 Kuzhinë
3 Dhoma të fjetjes
1 Banjo
1 Wc
2 Ballkona

Detajet

Përditsuar më October 29, 2020 at 12:30 pm
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dardania
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate