fbpx

Banesë 129m2 në SHITJE në Lagjen e Spitalit

 • €105,000
rr "Muharrem Fejza’’, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 129

Banesë 129m2 në SHITJE në Lagjen e Spitalit

rr "Muharrem Fejza’’, Mati 1, Prishtinë
 • €105,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 129

Përshkrimi

Banesa ka fletë poseduese dhe ndodhet në Lagjen e Spitalit në rrugën ‘’Muharrem Fejza’’ në kompleksin e ndërtuar nga 4A Pika. Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të mirë dhe ka parkun e fëmijëve pranë banesës, parking të objektit dhe shkollën fillore.
Banesa posedon edhe Garazhë me çmim extra.

Banesa ndodhet në katin e 9-të dhe ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 3 Dhoma të fjetjes (njëra prej tyre me wc)
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| 2 Ballkona

Detajet

Përditsuar më December 23, 2020 at 1:07 pm
 • Çmimi: €105,000
 • Madhësia e pronës: 129 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa rr "Muharrem Fejza’’
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate