fbpx

Banesë 129m2 në SHITJE në Lagjen e Spitalit

 • €105,000
rr "Muharrem Fejza’’, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 129m2
Ne shitje
rr "Muharrem Fejza’’, Mati 1, Prishtinë
 • €105,000

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 129m2

Description

Banesa ka fletë poseduese dhe ndodhet në Lagjen e Spitalit në rrugën ‘’Muharrem Fejza’’ në kompleksin e ndërtuar nga 4A Pika. Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të mirë dhe ka parkun e fëmijëve pranë banesës, parking të objektit dhe shkollën fillore.
Banesa posedon edhe Garazhë me çmim extra.

Banesa ndodhet në katin e 9-të dhe ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 3 Dhoma të fjetjes (njëra prej tyre me wc)
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| 2 Ballkona

Details

Përditsuar më December 23, 2020 at 1:07 pm
 • Price: €105,000
 • Property size: 129m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje

Karakteristikat

 • Address rr "Muharrem Fejza’’
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate