fbpx

Banesë 117m2 me QIRA në Lagjen e Muhaxhërve

 • $500
në Lagjen e Muhaxhërve
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117m2

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117m2

Description

Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë” në katin e 9-të.
Banesa e ndërtuara në këtë kompleks kanë një cilësi të lartë dhe modern, lokacioni me casje shumë të shpejtë në qendër, afër shkollën fillore, parkun e qytetit etj. Banesa lëshohet me qira pa mobilie.

Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon me kuzhinë
3 Dhoma të fjetjes
1 Banjo
1 WC
1 Depo
1 Ballkon

 • Address në Lagjen e Muhaxhërve
 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000

Details

Updated on October 21, 2020 at 2:05 pm
 • Price: $500
 • Property size: 117m2 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Pro RealEstate

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate