fbpx

Banesë 116.5 m² në Arbëri/Dragodan, Prishtinë

në Arbëri/Dragodan, Prishtinë
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 116.5 m²

Overview

 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 116.5 m²

Description

Banesë 116.5 m² në Arbëri/Dragodan, Prishtinë

– 116.5 m²
– Sallon me kuzhinë, 3 dhomë gjumi
– Në rrugën më të frekuentuar të lagjës Arbëria
__
Po ofrojmë përSHITJE banesë 116.m² në Arbëri/Dragodan.
Banesa ndodhet në rrugën më të frekuentuar të lagjës Arbëria, aty ku ndodhen edhe “Fresco”, “Kaci dhe Sellma”, “Valdrin Sahiti”, “Sach Caffe”, “Fivestar Fitness”.
Banesa është e projektuar me arkitekt, mobilje moderne si dhe fasadë me strukturë dekoruese.
Nga hyrja kryesore banesa është në katin e 2-të të banimit. Ndërsa nga hyrja mbrapa (kah “Fresco”) banesa ndodhet në katin (-1).
__
Banesa ndahet në:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhomë gjumi
– Banjo
– Utilit
– Ballkon
Karakteristikat që do ti pëlqeni:
– Orientim në lindje dhe jug
– Ndricim natyror gjatë gjithë ditës
– Klimë
– Izolim me tulla

 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Area Arbëri

Details

Updated on January 25, 2021 at 12:56 pm
 • Property size: 116.5 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Pema Patundshmëri

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Pema Patundshmëri
 • Pema Patundshmëri