fbpx

Banesë 116.5 m² në Arbëri/Dragodan, Prishtinë

, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 116.5

Banesë 116.5 m² në Arbëri/Dragodan, Prishtinë

, Arbëri, Prishtinë

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 116.5

Përshkrimi

Banesë 116.5 m² në Arbëri/Dragodan, Prishtinë

– 116.5 m²
– Sallon me kuzhinë, 3 dhomë gjumi
– Në rrugën më të frekuentuar të lagjës Arbëria
__
Po ofrojmë përSHITJE banesë 116.m² në Arbëri/Dragodan.
Banesa ndodhet në rrugën më të frekuentuar të lagjës Arbëria, aty ku ndodhen edhe “Fresco”, “Kaci dhe Sellma”, “Valdrin Sahiti”, “Sach Caffe”, “Fivestar Fitness”.
Banesa është e projektuar me arkitekt, mobilje moderne si dhe fasadë me strukturë dekoruese.
Nga hyrja kryesore banesa është në katin e 2-të të banimit. Ndërsa nga hyrja mbrapa (kah “Fresco”) banesa ndodhet në katin (-1).
__
Banesa ndahet në:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhomë gjumi
– Banjo
– Utilit
– Ballkon
Karakteristikat që do ti pëlqeni:
– Orientim në lindje dhe jug
– Ndricim natyror gjatë gjithë ditës
– Klimë
– Izolim me tulla

Detajet

Përditsuar më January 25, 2021 at 12:56 pm
 • Madhësia e pronës: 116.5 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pema Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pema Patundshmëri
 • Pema Patundshmëri