fbpx

Banesë 114m2 me QIRA në Lagjen e Spitalit

 • €400
, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 114

Banesë 114m2 me QIRA në Lagjen e Spitalit

, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 114

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit në kompleksin e ndërtuar nga “CIMA”. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe ndodhet ne nje lokacion me qasje shumë të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe parking rrugorë.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjës
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon
|1 Depo

Detajet

Përditsuar më March 19, 2021 at 2:12 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 114 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate