fbpx

Banesë 112.5m2 në shitje në Gjilan – Swiss Invest

 • €67,500
Të zgjedhura Ne shitje
Qendër, , Gjilan
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 112.5
Të zgjedhura

Banesë 112.5m2 në shitje në Gjilan – Swiss Invest

Qendër, , Gjilan
 • €67,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 112.5

Përshkrimi

Banesa gjendet në Gjilan në kompleksin banesor Swiss Invest, kompleks ky i cili gjendet afër qendrës, në sheshin (shetitoren) e cila është duke u ndërtuar. Banesat në këtë kompleks janë te një kualitet, ku përfshihet fasada, izolimi, dritaret e kualitetit të lartë me 3 xhama si dhe 3 goma izoluese, oxhaku për kamin, ngrohja qëndrore me rrymë sistem i dyshemese si dhe mundësia që ngrohja të lidhet me kamin ejt. Banesa të kësaj madhesie kemi në katin e IV-të si dhe katin e VI-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 2 Ballkona | 1 Depo

Detajet

Përditsuar më October 21, 2020 at 11:09 am
 • Çmimi: €67,500
 • Madhësia e pronës: 112.5 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Qendër
 • Qytet Gjilan
 • Zip/Postal Code 60000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Petrit Kastrati

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Petrit Kastrati
 • Petrit Kastrati