fbpx

Banesë 111m2 në shitje te Mati 1 – Prishtinë

 • €88,000
Ndue Përlleshi, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 111

Banesë 111m2 në shitje te Mati 1 – Prishtinë

Ndue Përlleshi, Mati 1, Prishtinë
 • €88,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 111

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, rruga Ndue Përlleshi.
Banesa ndodhet në katin e 1-rë në një objek që ofron siguri me kamera, qasje me kartelë, hapësira të përbashkëta të gjelbërimit etj. Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe thithëse qëndrore.
Banesa posedon edhe garazhë, cmimi I së cilës është 6000€ ekstra.
Banesa ka këtë rënditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:49 am
 • Çmimi: €88,000
 • Madhësia e pronës: 111 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Adresa Ndue Përlleshi
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate