fbpx

Banesë 109m2 në #SHITJE te Prishtina e Re – Linda Premium

 • €105,000
kompleksi “Linda Premium”, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2.5
 • Banjot
 • 109

Banesë 109m2 në #SHITJE te Prishtina e Re – Linda Premium

kompleksi “Linda Premium”, , Prishtinë
 • €105,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2.5
 • Banjot
 • 109

Përshkrimi

Banesa gjendet te Prishtina e Re tek objektet e “AL TRADE CENTER”, kompleksi “Linda Premium”.
Kompleksi “Linda Premium” është duke u ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi dhe me arkitekturë moderne. Banesa posedon: Dritare nga PVC, me 3 xhama termoizolues katër-stinor, dyer të blinduara, dysheme parketi dhe pllaka qeramike, sistemin smart home, sistemin e sigurisë kundër zjarrit, sistemin vakum të fshesës qëndrore GDA etj.
Banesa posedon edhe garazhë të përfshirë në cmim.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me kuzhinë
| 3 Dhoma të fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon
| 1 Garazhë

Detajet

Përditsuar më December 23, 2020 at 1:49 pm
 • Çmimi: €105,000
 • Madhësia e pronës: 109 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2.5
 • Garage Size: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa kompleksi “Linda Premium”
 • Qytet Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate