fbpx

Banesë 107m2 në SHITJE në Dragodan

 • €107,000
, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 107

Banesë 107m2 në SHITJE në Dragodan

, Arbëri, Prishtinë
 • €107,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 107

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dragodan – Arbëri në kompleksin “Butrinti” afër Minimaxit. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe posedon, lift, ngrohje qëndrore me rrymë, parking për vetura, park për fëmijë etj.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më March 25, 2021 at 2:10 pm
 • Çmimi: €107,000
 • Madhësia e pronës: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate