fbpx

Banesë 107m2 në SHITJE në Bregun e Diellit

 • €118,000
në Bregun e Diellit, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 107

Banesë 107m2 në SHITJE në Bregun e Diellit

në Bregun e Diellit, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €118,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 107

Përshkrimi

Banesa gjjendet në Bregun e Diellit mbrapa “Raiffeisen Bank”.
Banesa ndodhet në katin e 5-të, është tërësisht e mobiluar dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë. Ndërtesa ofron kushte shumë të mira banimi, ka dy ashensorë dhe casje vetëm me kartelë.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më November 12, 2020 at 10:37 am
 • Çmimi: €118,000
 • Madhësia e pronës: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Bregun e Diellit
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate