fbpx

Banesë 105m2 + 40m2 NETO në shitje në Dardani.

 • Me marreveshje
, Dardania, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 105

Banesë 105m2 + 40m2 NETO në shitje në Dardani.

, Dardania, Prishtinë
 • Me marreveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 105

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dardani afër “Meridianit” në katin e parë me hyrje në të dyja anët. Banesa gjendet në një lokacion mjaft të përshtashëm për banim me pamje nga të dy anët e rrugës, afër ka shkollën fillore, parkun, postën etj. Banesa në katin përdhesë ka një hapsirë pune prej 40m2 e cila mund të shfrytëzohet dhe modifikohet sipas llojit të veprimtarisë, një parking privat i cili mund të shfrytëzohet si kopsht dhe ka sistemin e ngrohjes qëndrore me termokos. Banesa ka këtë renditje: |1 Sallon |1 Kuzhinë |3 Dhoma të fjetjes |2 Banjo |2 Ballkona

Detajet

Përditsuar më November 16, 2020 at 1:54 pm
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Madhësia e pronës: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dardania
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate