fbpx

Banesë 103m2 në shitje në Lagje të Spitalit – Prishtinë

 • €87,000
Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 103

Banesë 103m2 në shitje në Lagje të Spitalit – Prishtinë

Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €87,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 103

Përshkrimi

Banesa gjendet në rrugën “Muharrem Fejza” në kompleksin e “Chelsea Point” në katin 1-rë. Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrym, lift, parking rrugor, ka hapsirë gjelbrimi dhe pushimore. Banesa ndodhet në një pozicion mjaftë të mirë dhe ka qasje të shpejtë në qendër.

Banes ka këtë renditje:
| 1 Sallon me kuzhinë
| 3 Dhomë të fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 10:04 am
 • Çmimi: €87,000
 • Madhësia e pronës: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Adresa Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate