fbpx

Banesë 102m² në SHITJE në Dragodan – Arbëri

 • €118,000
në Dragodan mbi Five Star, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 102

Banesë 102m² në SHITJE në Dragodan – Arbëri

në Dragodan mbi Five Star, Arbëri, Prishtinë
 • €118,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 102

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dragodan mbi Five Star. Banesa ndodhet në katin e 3-të, është e mobiluar, posedon ngrohje me rrymë dhe parking të mjaftueshëm rrugor. Banesa gjendet në një lokacion mjaftë të qetë dhe të përshtatshëm për banim.
*Banesa posedon dhe garazhë*
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më January 25, 2021 at 2:15 pm
 • Çmimi: €118,000
 • Madhësia e pronës: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Dragodan mbi Five Star
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate