fbpx

Banesë 100m2 me QIRA te Qafa – MINIMAX.

 • €900
, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100

Banesë 100m2 me QIRA te Qafa – MINIMAX.

, , Prishtinë
 • €900

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100

Përshkrimi

Banesa gjendet te Qafa në objektin e MINIMAX-it në rrugën UÇK.
Banesa ndodhet në katin e 8-të, është tërësisht e mobiluar dhe ka një pamje mbreslënëse nga qyteti.
Banesa ndodhet në një objekt luksoz i cili ofron siguri dhe kushte shumë të mira për banorët e saj.
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon me Kuzhinë
2 Dhoma të Fjetjes
1 Banjo
1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më February 26, 2021 at 1:55 pm
 • Çmimi: €900
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate