fbpx

Banesa/zyre me qira ne Qender, Prishtine

 • €300
te permendorja e " Zahir Pajazitit "., , Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 88

Banesa/zyre me qira ne Qender, Prishtine

te permendorja e " Zahir Pajazitit "., , Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 88

Përshkrimi

Banesa gjendet te permendorja e ” Zahir Pajazitit “. Banesa eshte e pershtateshme per lloje te ndryshme te biznesit. Banesa perbehet nga dy njesi pune, kuzhina, banjo, koridor dhe ballkoni Gjithesej ka 88m².

Detajet

Përditsuar më October 23, 2020 at 2:19 pm
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 88 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa te permendorja e " Zahir Pajazitit ".
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria
 • Agjencioni i Patundshmërive Kalabria