fbpx

Banesa në shitje në Rrugën B

 • €95,000
, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 104

Banesa në shitje në Rrugën B

, Mati 1, Prishtinë
 • €95,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 104

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa 104m² në Rrugën B. Banesa është e ndërtuar nga Chelsea Point dhe pozita e saj fantastike e ka bërë të jetë rruga më e qarkullueshme në Prishtinë prej lagjeve.
Banesa ka në afërsi shumë biznese, markete, restorane, ordinanca dhe pjesë rekreative. Banesa ka dhe një parkë të vogël ku mund të kaloni kohën e lirë.
Banesa është në katin e 2-të dhe ka këtë rënditje;
1 Sallon
1 Kuzhinë
1 Ballkon
1 Koridor
2 Banjo
1 Depo
3 Dhoma Gjumi
1 Garazhë
Çmimi: 95,000€ (përfshihet edhe garazha)
Na kontaktoni në,
℡ +383 46 383 333
✉ trekendeshi.patundshmeri@gmail.com

Detajet

Përditsuar më October 26, 2020 at 1:39 pm
 • Çmimi: €95,000
 • Madhësia e pronës: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Trekëndëshi Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Trekëndëshi Patundshmëri
 • Trekëndëshi Patundshmëri