fbpx

Banesa në SHITJE në Emshir

 • €750
, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 97.6

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 97.6

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa në Emshir me sipërfaqe prej 97.6m², banesa gjindet në kompleksin “Riera” i cili ka një lokacion tepër të mirë. Banesa është në afërsi me Spitalin Amerikan, Klinikën Keit, Laboratorin Olive si dhe pika tjera kyqe të lagjes.
Banesa ka pamje nga lagjja (perëndim), kompleksi është i lidhur me termokos dhe ka qasje në rrugë kryesore të veternikut.
Banesa gjindet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje;
1 Sallon me kuzhinë
2 Ballkona
2 Dhoma Gjumi (1 Dhomë gjumi me ballkon)
1 Banjo
1 Tualet

Detajet

Përditsuar më March 3, 2021 at 12:49 pm
 • Çmimi: €750
 • Madhësia e pronës: 97.6 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Trekëndëshi Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Trekëndëshi Patundshmëri
 • Trekëndëshi Patundshmëri