fbpx

Banesa në SHITJE në Emshir

 • €750
Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 97.6m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 97.6m2

Description

Ofrohet për shitje banesa në Emshir me sipërfaqe prej 97.6m², banesa gjindet në kompleksin “Riera” i cili ka një lokacion tepër të mirë. Banesa është në afërsi me Spitalin Amerikan, Klinikën Keit, Laboratorin Olive si dhe pika tjera kyqe të lagjes.
Banesa ka pamje nga lagjja (perëndim), kompleksi është i lidhur me termokos dhe ka qasje në rrugë kryesore të veternikut.
Banesa gjindet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje;
1 Sallon me kuzhinë
2 Ballkona
2 Dhoma Gjumi (1 Dhomë gjumi me ballkon)
1 Banjo
1 Tualet

Details

Përditsuar më March 3, 2021 at 12:49 pm
 • Price: €750
 • Property size: 97.6m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 1.5
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Trekëndëshi Patundshmëri
 • Trekëndëshi Patundshmëri