fbpx

Banesa me qira ne lagjen Mati 1, Prishtine

 • €200
, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61

Banesa me qira ne lagjen Mati 1, Prishtine

, Mati 1, Prishtinë
 • €200

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61

Përshkrimi

Banesa me qira ne lagjen Mati 1, Prishtine.
Banesa gjendet ne ndertimin e ” Naki Trade ” ne katin e 6-te. Banesa eshte super e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim.

Gjithesej 61m2 ku perbehet prej :

Salloni
Kuzhina
Dhome gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 26, 2020 at 1:14 pm
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 61 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria
 • Agjencioni i Patundshmërive Kalabria