fbpx

Banesa me qira ne lagjen Kalabria

 • €250
ne lagjen Kalabria, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 86m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 86m2

Description

Jepet me qira banesa e pa mobiluar ne lagjen Kalabria, banesa gjendet ne ndertimin e Central Construction ne katin e 6-te. Banesa i ka te gjitha kushtet per banim ( mund te perdoret dhe per zyre ), posedon dhe nxemje qendrore. Gjithesej ka 86m2 ku perbehet prej :

Salloni
Kuzhina
2 dhoma gjumi
Koridor
2 banjo
2 ballkona

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 11:49 am
 • Price: €250
 • Property size: 86m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address ne lagjen Kalabria
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria
 • Agjencioni i Patundshmërive Kalabria