fbpx

Banesa ( gasonjere ) me qira ne lagjen Dragodan

 • €200
Të zgjedhura Me qera
Perballe Ministrise se Shendetesis, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 40
Të zgjedhura

Banesa ( gasonjere ) me qira ne lagjen Dragodan

Perballe Ministrise se Shendetesis, Arbëri, Prishtinë
 • €200

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 40

Përshkrimi

Banesa gjendet perballe ministrise se shendetesis, ne katin e 5-te. Banesa eshte gjitha e mobiluar dhe e pa banuar me pare, gjithesej ka 40m² .

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:27 am
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 40 m²
 • Room: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Perballe Ministrise se Shendetesis
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria
 • Agjencioni i Patundshmërive Kalabria