fbpx

Banesa 89m² + 2 Garazhda 24 m² në Lagjen e Spitalit

 • €85,000
afer Rruges B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 2
 • Garazhat
 • 89

Banesa 89m² + 2 Garazhda 24 m² në Lagjen e Spitalit

afer Rruges B, Mati 1, Prishtinë
 • €85,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 2
 • Garazhat
 • 89

Përshkrimi

Banesa me Sip. 89m² + 2 Garazhda 24 m² në Lagjen e Spitalit afer Rruges B

Çmimi 85000 € bashk me 2 Garazhat dhe me mobilje
Shitet banesa e cila gjendët në Lagjen e Spitalit , Rr.”Ahmet Gashi ” mbrapa barnatoreve tek rrethi i Rrugës B. Ka sipërfaqe prej 89m² , është në katin e 4 -të (me lift) si dhe 2 Garazhda të bashkuara me gjithsej 24m².
Banesa në fjalë shitet e mobiluar në tërsi me mobilie të cilësisë së lartë, duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm .
Në këtë cmim përfshihet edhe cmimi për garazhdat.
. Ka këtë rënditje :
• Qëndrimi ditor bashk me kuzhinë;
• 2 Dhoma të gjumit;
• Terasa;
• Shpajz;
• Banjo.

Detajet

Përditsuar më February 3, 2021 at 2:35 pm
 • Çmimi: €85,000
 • Madhësia e pronës: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazhat: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa afer Rruges B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike
 • ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike