fbpx

Banesa 79.6m2 Në shitje Tek Prishtina E Re – Rruga A

 • €56,000
, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 79.6

Banesa 79.6m2 Në shitje Tek Prishtina E Re – Rruga A

, Mati 1, Prishtinë
 • €56,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 79.6

Përshkrimi

Banesa gjindet tek Prishtina e Re – Rruga A, në objektin e ndërtuar nga kompania “L Art Construction”.

Objekti është dukë u ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi, duke ofruar kushte shumë të mira për banim me hapësira të përbashkëta, parkingje të mjaftueshme, gjelbërim, mirëmbajtje etj.

*Objekti pritet të përfundojë në Dhjetor 2021.

Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon
|1 Garazhë

Detajet

Përditsuar më December 3, 2020 at 4:02 pm
 • Çmimi: €56,000
 • Madhësia e pronës: 79.6 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate