fbpx

Banesa 64m² në SHITJE në Dardani

 • €77,000
Dardania, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64m2

Description

Banesa ka fletë poseduese dhe gjendet në Dardani në një lokacion të pershtatshëm për banim. Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe posedon ngrohje qëndrore me termokos, ashensorë, gjithashtu ka afër shkollën “Dardania.
Banesa ka këtë rënditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

Details

Përditsuar më February 5, 2021 at 2:07 pm
 • Price: €77,000
 • Property size: 64m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje

Address

 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dardania
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate