fbpx

Banesa 64m² në SHITJE në Dardani

 • €77,000
, Dardania, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64

Banesa 64m² në SHITJE në Dardani

, Dardania, Prishtinë
 • €77,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64

Përshkrimi

Banesa ka fletë poseduese dhe gjendet në Dardani në një lokacion të pershtatshëm për banim. Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe posedon ngrohje qëndrore me termokos, ashensorë, gjithashtu ka afër shkollën “Dardania.
Banesa ka këtë rënditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më February 5, 2021 at 2:07 pm
 • Çmimi: €77,000
 • Madhësia e pronës: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dardania
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate