fbpx

Banesa 60m2 me qira te “Rruga B”

 • €330
te "Rruga B", Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Banesa 60m2 me qira te “Rruga B”

te "Rruga B", Mati 1, Prishtinë
 • €330

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Përshkrimi

Banesa 60m2 me qira te “Rruga B” ne kompleksi “Kawa Group”. Banesa ndodhet ne katin e 5-te me ashensor dhe ka kete formacion renditje:
Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Banesa eshte e mobiluar me stil dhe shije te gjithe invertarin e nevojshem jetese, leshohet per afat te gjate e pershtatshme per familje te vogel ose per çifte, depozita e obligueshme

Detajet

Përditsuar më November 5, 2020 at 11:23 am
 • Çmimi: €330
 • Madhësia e pronës: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa te "Rruga B"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Rozi Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Rozi Patundshmeri
 • Rozi Patundshmeri