fbpx

Banesa 60m2 me qira ne “Qender”

 • €750
ne "Qender", Qendër, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Banesa 60m2 me qira ne “Qender”

ne "Qender", Qendër, Prishtinë
 • €750

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Përshkrimi

Banesa 60m2 me qira ne “Qender” saktesisht te sheshi “Zahir Pajaziti”. Banesa lokalizohet ne kati i 10-te me ashensor ndersa ka kete formacion: – Dhome dite me kuzhine (siperfaqe te konsiderueshme) – Dhome gjumi – Banjo – Ballkon Banesa ka nje pamje panoramike ne drejtim te qytetit, ne çmim te qirase jane te perfshira te gjitha shpenzimet, eshte e pershtatshme per çift ose familje te vogel. Eshte renovuar ne teresi, ne dhome gjumi jane 3 shtreter dhe deri kohet e fundit eshte shfrytezuar per air bnb

Detajet

Përditsuar më November 10, 2020 at 10:42 am
 • Çmimi: €750
 • Madhësia e pronës: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa ne "Qender"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Rozi Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Rozi Patundshmeri
 • Rozi Patundshmeri