fbpx

Banes me qira në Arbëri – Dragodan

 • €400
Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95m2

Description

Banes me qira në Arbëri – Dragodan
▪️Çmimi: 400€
▪️mbi sach pizza,me pamje nga rruga kryesore, kati 1, me 95 m2, kushte shumë të mira për pune, me sistem të alarmit, ka sistem të ngrohjes me rrymë, parking të mjaftushem me roje 24h, është e mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhome dite me kuzhine dhe trapezari,
▪️ 2 dhoma gjumi,
▪️ 2 ballkona, dhe
▪️ banjo.

Details

Përditsuar më March 30, 2021 at 12:05 pm
 • Price: €400
 • Property size: 95m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri