fbpx

Banes me qira në Arbëri – Dragodan

 • €400
, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95

Banes me qira në Arbëri – Dragodan

, Arbëri, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95

Përshkrimi

Banes me qira në Arbëri – Dragodan
▪️Çmimi: 400€
▪️mbi sach pizza,me pamje nga rruga kryesore, kati 1, me 95 m2, kushte shumë të mira për pune, me sistem të alarmit, ka sistem të ngrohjes me rrymë, parking të mjaftushem me roje 24h, është e mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhome dite me kuzhine dhe trapezari,
▪️ 2 dhoma gjumi,
▪️ 2 ballkona, dhe
▪️ banjo.

Detajet

Përditsuar më March 30, 2021 at 12:05 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri