fbpx

Banes me qera per zyre/banim te Lesna

 • €350
Të zgjedhura Me qera
ne lagjen Ulpiana - te Lesna, Ulpiana,
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
Të zgjedhura

Banes me qera per zyre/banim te Lesna

ne lagjen Ulpiana - te Lesna, Ulpiana,
 • €350

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana perkatesisht tek objekti i Lesnes. Banesa eshte e saporenovuar dhe eshte shume e pershtatshme per zyre. Gjithashtu pozita ne te cilen gjendet mundeson qasje te shpejt ne qender te qytetit dhe gjithashtu ne afersi te baneses ka hapesir te mjaftueshme per parking.

Detajet

Përditsuar më October 20, 2020 at 2:23 pm
 • Çmimi: €350
 • Land Area: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa ne lagjen Ulpiana - te Lesna
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Ulpiana
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni për Patundshmëri Capital City

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni për Patundshmëri Capital City
 • Agjensioni për Patundshmëri Capital City