fbpx

Villa 162m² në SHITJE në Green Coast Resort & Residences

 • Me marreveshje
në gjirin e Palasës afër Dhërmisë, ,
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 162

Villa 162m² në SHITJE në Green Coast Resort & Residences

në gjirin e Palasës afër Dhërmisë, ,
 • Me marreveshje

Overview

 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 162

Description

Villa ndodhet në gjirin e Palasës afër Dhërmisë, një prej gjireve më të bukur të Rivierës Shqiptare i cili ofron standart të lartë të jetesës dhe arkitekturë moderne. Villa ka pamje nga lindja – perëndim në Detin Jon, gjithashtu posedon 2 hapsira per vendparkinge. Green Coast Resort and Residences është një ndër investimet më të rralla në Shqipëri me një projekt të veqantë.

Villa ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Banjo
|1 Terasë

Kati i pare:
|2 Dhoma të fjetjës
|1 Banjo
|1 Ballkon

Details

Updated on December 11, 2020 at 3:57 pm
 • Price: Me marreveshje
 • Property size: 162 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale
 • Address në gjirin e Palasës afër Dhërmisë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Albania

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Pro RealEstate

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate