fbpx

Shtëpi me QIRA në Veternik afër Eulex

 • Me marreveshje
Featured For Rent
në Veternik afër Eulex, , Prishtinë
 • Home
 • Property Type
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 340
Featured

Shtëpi me QIRA në Veternik afër Eulex

në Veternik afër Eulex, , Prishtinë
 • Me marreveshje

Overview

 • Home
 • Property Type
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 340

Description

Shtëpia ka sipërfaqe të banimit prej 340m² të përbërë nga Përdhesa dhe Kati i parë me këtë renditje:
Kati i parë:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Pjesa utilitare për larje/tharje.
Kati i dytë:
-5 Dhoma të gjumit (njëra me banjo të integruar)
-Banjo të përbashkët
-Tarasë prej 40m² dhe
-Ballkon
Shtëpia ka dhe garazhën si dhe oborr prej 3ari.

Details

Updated on October 20, 2020 at 2:12 pm
 • Price: Me marreveshje
 • Property size: 340 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Home
 • Property Status: For Rent
 • Address në Veternik afër Eulex
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Omega Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate