fbpx

Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence

 • €900
Featured For Rent
në lagjen Marigona Residence, Prishtinë
 • Home
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 174m2
Featured For Rent
në lagjen Marigona Residence, Prishtinë
 • €900

Overview

 • Home
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 174m2

Description

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, gjendet në fund të lagjes. Shtëpia ka 174m2, ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka gjithësejtë 2 kate. Shtëpia ka këtë renditje: – Kati i përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Koridor | 1 Depo -Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Ballkon | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi)

Details

Updated on October 20, 2020 at 2:02 pm
 • Price: €900
 • Property size: 174m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Home
 • Property Status: For Rent
 • Address në lagjen Marigona Residence
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate