fbpx

Shtëpi me QIRA në lagjen “Marigona Residence”

 • €1,100
, , Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 174

Shtëpi me QIRA në lagjen “Marigona Residence”

, , Prishtinë
 • €1,100

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 174

Description

Shtëpi | QIRA | Marigona Residence | 174m² | 1100euro
Shtëpia ka sipërfaqe prej 174m² të ndërtuar në truall prej 3ari me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-3 Dhoma të gjumit (njëra me banjo të integruar)
-2 Banjo të përbashkëta
-Ballkon dhe
-Oborr.
Cmimi i qirasë mujore është 1100euro dhe një depozit

Details

Updated on May 28, 2021 at 2:50 pm
 • Price: €1,100
 • Property size: 174 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Omega Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate