fbpx

Shtëpi 460m² me qira në Lagjen Qendresa

 • €2,200
, , Prishtinë
 • Home
 • Property Type
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazh
 • 460

Shtëpi 460m² me qira në Lagjen Qendresa

, , Prishtinë
 • €2,200

Overview

 • Home
 • Property Type
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazh
 • 460

Description

Shtëpia ka kushte të mira banimi, ndriqim të lartë natyral dhe posedon ngrohje qendrore me rrymë.
1 sallon | 1 kuzhinë | 5 dhoma gjumi (3 masterbedroom) | 1 dhomë pune | 2 banjo | 1 depo | garazhë | bodrum | oborr

Details

Updated on January 29, 2021 at 12:50 pm
 • Price: €2,200
 • Property size: 460 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Bathrooms: 2
 • Garazh: 1
 • Property Type: Home
 • Property Status: For Rent
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Prebreza Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prebreza Estate
 • Prebreza Estate