fbpx

Shitet Villa ne Prevall Prevalla Prevallac

 • €170,000
Featured For Sale
Prevall, , Prizren
 • Villa
 • Property Type
 • 2.5
 • 1979-1980
 • Year Built
Featured

Shitet Villa ne Prevall Prevalla Prevallac

Prevall, , Prizren
 • €170,000

Overview

 • Villa
 • Property Type
 • 2.5
 • 1979-1980
 • Year Built

Description

Shitet Villa ne Prevall
Villa e par e ndertuar ne kete pjese nga pronari shqiptar dhe e vetmja me dokumente te rregullta qe nga viti 1979-1980
Villa posedon 2.5ari gjithsej me shtepi
Cmimi final dhe i pa diskutueshem – 170.000 Euro

Details

Updated on October 21, 2020 at 11:05 am
 • Price: €170,000
 • Property size: 2.5 m²
 • Year Built: 1979-1980
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Additional details

 • Numer kontaktues: +38649188399
 • Address Prevall
 • City Prizren
 • Zip/Postal Code 20000
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Qera Shitje

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje