fbpx

Shitet toka me sipërfaqe 2.6 hektar te Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë)

 • €15
Featured For Sale
Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë), , Prishtinë
 • Land
 • Property Type
 • 2.6
Featured

Shitet toka me sipërfaqe 2.6 hektar te Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë)

Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë), , Prishtinë
 • €15

Overview

 • Land
 • Property Type
 • 2.6

Description

Toka sipas planit rregullativ është parapar për ndërtim të lartë me koeficient 4
Hapësira ku ndodhet toka është zonë e administruar ,është e rregulluar me infrastrukturë :
•Rrymë
•Ujë,
•Kanalizim
•Si dhe ka çasje të menjëhershme në rrugënkryesore

Details

Updated on September 4, 2020 at 12:18 pm
 • Price: €15
 • Property size: 2.6 m²
 • Property Type: Land
 • Property Status: For Sale
 • Address Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë)
 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
A.P Holding

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
A.P Holding
 • A.P Holding