fbpx

Shitet Penthouse në Arbëri (Dragodan)

 • Me marrëveshje
Featured For Sale
Rr.Bashkim Fehmiu nr.55 Arbëria 3, Arbëri, Prishtinë
 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 170m2
Featured For Sale
Rr.Bashkim Fehmiu nr.55 Arbëria 3, Arbëri, Prishtinë
 • Me marrëveshje

Overview

 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 170m2

Description

Banesa Penthouse posedon: 170m2 banim dhe 100m2 teracë Penthouse gjendet në katin e 6 Posedon Ashensor 2 ballkona ekstra Me pamje të bukur të kryeqytetit E gatshme për banim  

Details

Updated on December 28, 2020 at 9:47 am
 • Price: Me marrëveshje
 • Property size: 170m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: For Sale
 • Address Rr.Bashkim Fehmiu nr.55 Arbëria 3
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Lagje Arbëri
 • Country Kosovë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje