fbpx

SHITET BANESA

 • €34,000
Featured For Sale
Rruga UQK, , Gjakovë
 • Condo
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 67.68
Featured

SHITET BANESA

Rruga UQK, , Gjakovë
 • €34,000

Overview

 • Condo
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 67.68

Description

Shitet banesa ne Gjakove 67.68m2 ne katin e 5-te te banimit me pamje nga parku.
Posedon 1 dhome gjumi, 1 dhome qendrimi dhe kuzhine dhe 1 banjo.
Ka ashensor te ri dhe aktiv.
Banesa gjendet afer Qendres te Gjakoves Rruga UÇK.

Banesa eshte e gatshme per banim.

Details

Updated on October 21, 2020 at 10:24 am
 • Price: €34,000
 • Property size: 67.68 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 1
 • Property Type: Condo
 • Property Status: For Sale
 • Address Rruga UQK
 • City Gjakovë
 • Zip/Postal Code 50000
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Qera Shitje

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje