fbpx

Shitet Banesa 151.3 m2 në katin VII

 • Me marreveshje
Featured For Sale
Rr.Vellezerit Gervalla, , Ferizaj
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 151.3
Featured

Shitet Banesa 151.3 m2 në katin VII

Rr.Vellezerit Gervalla, , Ferizaj
 • Me marreveshje

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 151.3

Description

Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
Është e ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
Ka mirmbajtje të rregullt.
Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
Organizimi:Sallon+Kuzhinë,4dhoma,Banjo&Wc,Depo,Terasa.

Details

Updated on October 20, 2020 at 2:21 pm
 • Price: Me marreveshje
 • Property size: 151.3 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale
 • Address Rr.Vellezerit Gervalla
 • City Ferizaj
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 70 000
 • Country Kosovë

Karakteristikat

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
A.P ARTI
 • A.P ARTI