fbpx

Shitet Banesa 102m² në katin e 8-të

 • Me marrëveshje
Featured For Sale
afër shkollës Mihal Grameno, Fushë Kosovë
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 102m²
Featured For Sale
afër shkollës Mihal Grameno, Fushë Kosovë
 • Me marrëveshje

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 102m²

Description

Shitet Banesa 102m² në katin e 8-të, në Fushë Kosovë te shkolla Mihal Grameno .
Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihajl Grameno, në objektin e ndërtuar nga kompania “Alfest”.
Kompleksi “Alfest” është dukë u ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi, duke ofruar kushtë shumë të mira për banim me hapësira të përbashkëta, parkingje të mjaftueshme, gjelbërim, mirëmbajtje etj.
Ky objekt ndodhet në njërin prej lokacioneve më të mira në Fushë Kosovë, ka shumë afër shkollën fillore dhe qasje të shpejtë në të gjitha rrugët.

Ndërtesa është me leje ndërtimi dhe Kontrata të Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:

 • Koridor
 • WC
 • Banjo
 • Kuzhinë
 • Qëndrim Ditor
 • Terasë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Depo

Details

Updated on December 18, 2020 at 1:54 pm
 • Price: Me marrëveshje
 • Property size: 102m² m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 1.5
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Karakteristikat

 • Address afër shkollës Mihal Grameno
 • City Fushë Kosovë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 12 000
 • Country Kosovë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje