fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1

 • €75,000
Featured For Sale
në lagjen "Arbëria", Arbëri, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 80
Featured

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1

në lagjen "Arbëria", Arbëri, Prishtinë
 • €75,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 80

Description

Banesë 2+1 në front me “Meridian” në lagjen Arbëria 80m²│2 Dhoma gjumi│Banjo│Kati 6-tëE ndërtuar kohë më parë në lagjen “Arbëria” nga kompania e njohur “Tregtia”, në front me marketin “Meridian” jemi duke e ofruar për shitje këtë banesë komode, e përshtatshme për familjet mesatare, me pamje të hapur, ambient i qetë për banim, parking të shumtë, qasje të lehtë, afer të gjitha komoditeteve. • Banesa përfshinë 80 m², e shpërndarë në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, 1 banjo, 1 wc, 1 depo dhe 1 ballkon. • Vlenë të ceket së banesa është në gjendje shumë të mirë, është e leshuar më qira, shitet në gjendjen që shihet, ka organizim fantastik, ambient i rehatshem për banim, si pjes e marrveshjes mund ta konsiderojm ndonje banesë me një dhomë gjumi në ndonjë lagje tjetër në rastë së i përmbush kërkesat tona.

Details

Updated on October 21, 2020 at 10:26 am
 • Price: €75,000
 • Property size: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale
 • Address në lagjen "Arbëria"
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Kompas Patundshmëri

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri