fbpx

Ofrohet për SHITJE Banesa

 • €42,000
Featured For Sale
Model Sllovenia, Fushë Kosovë, , Fushë Kosovë
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 70
Featured

Ofrohet për SHITJE Banesa

Model Sllovenia, Fushë Kosovë, , Fushë Kosovë
 • €42,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 70

Description

Banesa në shitje Model Sllovenia, Fushë Kosovë – Prishtinë.

E mobiluar komplet, e pa banuar asnjehere arkitekturë moderne, e pështatshme për banim ,ambient komod dhe shumë i qetë,pamje dhe ndriqim, lidhje te mira me gjithë qytetin, ka dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhinë, banjo.

Renditja | Sallon dhe Kuzhin |
Dhome 1 | Dhoma 2 |
Koridor | Ballkon |
Banjo 1 | WC |
Kati | 3 |
M2 | 70 m2

Cmimi: 42000Euro (i negociushem) ne cmim eshte e perfshire edhe garazha 22m2.

Details

Updated on October 21, 2020 at 10:25 am
 • Price: €42,000
 • Property size: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 22m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale
 • Address Model Sllovenia, Fushë Kosovë
 • City Fushë Kosovë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Prishtina Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prishtina Real Estate
 • Prishtina Real Estate