fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë në Qendër të Prishtinës

 • €950
, Aktash, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 92

Ofrohet PËR QIRA Banesë në Qendër të Prishtinës

, Aktash, Prishtinë
 • €950

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 92

Description

Ofrohet PËR QIRA Banesë fantastike në Qendër të Prishtinës në lagjen Aktash.
92m²│2 Dhoma gjumi│Mobiluar│Kati 6

Banesa ndodhet në kuadër të kompleksit më të ri të Konak Construction, mobiluar me shumë shije, objekt shumë cilësor, posedon 2 ashensorë për nevoja të banorëve, ka qasje shumë mirë dhe lidhje të shpejtë me qytetin, ka oxhak dhe orientimin JUG – PERENDIM.

Përfshin 92m² dhe përbëhet nga 1 Sallon me Kuzhinë, 2 Dhomë gjumi (njera nga to master), 1 Banjo, 1 Depo dhe 1 Ballkon.

Objekti veçohet me arkitekturë shumë të mirë, izolim akustik dhe termik, ndriqim natyral në shkallë, parking rrugor dhe nëntokësor, ujë 24h dhe siguri përmes rojes fizike dhe vëzhgimit 24h nga kamerat. Të gjitha shpenzimet përfshihen në çmim dhe vlenë të ceket se pronari preferon vetëm nderkombetarë.

Details

Updated on March 15, 2021 at 1:01 pm
 • Price: €950
 • Property size: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Address

 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Aktash
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Kompas Patundshmëri

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri