fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë në Emshir

 • €550
, Kalabri, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Ofrohet PËR QIRA Banesë në Emshir

, Kalabri, Prishtinë
 • €550

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Description

Ofrohet PËR QIRA Banesë shumë e lezetshme tek “Hotel Nartel” në Emshir
92m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Garazh

Banesa ndodhet në katin e 5-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me “Hotel Nartel” në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit.

Përfshinë 92m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 Depo, 2 Ballkona.

Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale dhe tepër të bukur, TV Led, nxemje qendrore me rrymë, pamje të hpaur nga Lindja – Jugu, hyrje e kontrolluar, ashensorë funkisonal, parking të shumtë, pozitë perfekte dhe afer të gjitha komoditeteve.

Details

Updated on March 24, 2021 at 10:27 am
 • Price: €550
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Kompas Patundshmëri

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri