fbpx

Ofrohet me Qira Penthouse modern në Arbëri/Dragodan

 • €1,300
Featured For Rent
në Arbëri/Dragodan, Arbëri, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 175
Featured

Ofrohet me Qira Penthouse modern në Arbëri/Dragodan

në Arbëri/Dragodan, Arbëri, Prishtinë
 • €1,300

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 175

Description

Banesa është në katin e 8, ka sipërfaqe prej 175m² banim dhe 80m² tarasë me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit (me banjo dhe garderobe te integruar)
-2 Dhoma të gjumit për femijë
-1 Banjo të përbashkët
-Tualet
-Depo dhe
-Tarasë prej 80m²

Details

Updated on October 19, 2020 at 9:47 am
 • Price: €1,300
 • Property size: 175 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent
 • Address në Arbëri/Dragodan
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Omega Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate