fbpx

Lokal – Zyre 500m2 me qira në Qendër- Prishtine

 • €3,000
ruga “Nazim Gafurri, Qendër, Prishtinë
 • Office
 • Property Type
 • 3
 • Bathrooms
 • 500

Lokal – Zyre 500m2 me qira në Qendër- Prishtine

ruga “Nazim Gafurri, Qendër, Prishtinë
 • €3,000

Overview

 • Office
 • Property Type
 • 3
 • Bathrooms
 • 500

Description

Lokali – Zyrja ndodhet në qendër në rrugën “Nazim Gafurri“ në rrugë kryesore . Lokali posedon gjithsej 500m2 hapsirë e ndarë në 2 kate. Lokali posedon 4 zyre të ndara (me mundësi ndryshimi), 3 banjo dhe sistemin e ftohjes dhe ngrohjes me klimatizim. Lokali mund të përdoret për veprimtari të ndryshme biznesi si: administratë, ordinancë, programim etj. Lokali ndodhet në një pozicion shumë të përshtatshëm.

Details

Updated on November 5, 2020 at 2:26 pm
 • Price: €3,000
 • Property size: 500 m²
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Office
 • Property Status: For Rent

Address

 • Address ruga “Nazim Gafurri
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Qendër
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Pro RealEstate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate