fbpx

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove

 • €250
Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril, , Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove

Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril, , Prishtinë
 • €250

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Description

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove
Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril

Kati 7 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
Dhome dite me Kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Terase

 

Details

Updated on October 26, 2020 at 1:25 pm
 • Price: €250
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent
 • Address Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
A.P MANI
 • A.P MANI