fbpx

Jepet me qira banesa 70 m2

 • €650
Featured For Rent
në Qendër, Qendër
 • Apartment
 • Property Type
 • 70m2

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 70m2

Description

Jepet me qira banesa 70 m2, 3 dhomshe , në katin e 2-të, në Qendër të Prishtinës, në sheshin Nëna Terezë. Banesa është me mobile, e gjithë pamja e banesës është nga sheshi. Ofron kushte shumë të mira për biznes, gjindet në një nga lagjet më të kërkuara dhe më të frekuentuara në Prishtinë. Është shumë e përshtatshme për zyre, ordinancë apo veprimtari tjera. Banesa ka këto hapësira: sallon me kuzhine e trapezari 2 dhoma banjo koridor ballkon

Details

Updated on October 26, 2020 at 10:29 am
 • Price: €650
 • Property size: 70m2 m²
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Karakteristikat

 • Address në Qendër
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Agjensioni i Patundshmerive DION
 • Agjensioni i Patundshmerive DION