fbpx

Banesë – Penthouse Ekskluziv me qira 160m2+160 në Lagje të Spitalit – Prishtine

 • €1,200
rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Banesë – Penthouse Ekskluziv me qira 160m2+160 në Lagje të Spitalit – Prishtine

rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €1,200

Overview

 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Description

Penthouse gjendet në Lagjen e Spitalit në rrugën ‘’Muharrem Fejza’’. Penthouse është tërësishtë i mobiluar me mobilje moderne të kualitetit të lartë, posedon ngrohje qëndore nën dysheme, kamin dhe ashensorë. Penthouse gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.
Penthouse ndodhet në katin e 8-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes ( njëra me jaccuzi,banjo dhe garderobier)
|2 Banjo
|1 Wc
|2 Terrasa të mëdha ( 40+120m2)

Details

Updated on November 17, 2020 at 2:49 pm
 • Price: €1,200
 • Property size: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: For Rent

Address

 • Address rr. Muharrem Fejza
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

Karakteristikat

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Pro RealEstate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate